AlphaLED

About LED Solutions

PROČ INVESTOVAT DO DYNAMICKÉ REKLAMY?

Pohyblivá reklama na LED obrazovkách – videa, spoty, filmy je až 7x účinnější, než ostatní statická média.

Lidé pozorují tuto reklamu až 100x déle než reklamu statickou.

Obrazovky se osazují na nejvýznamnější a nejfrekventovanější místa v České republice.

Jedná se o zcela nový druh účinné reklamy s vysokým zásahem pozornosti zákazníka.

ODLIŠTE VAŠE PODNIKÁNÍ

Pokud se v dnešní digitální době nechcete odlišit s celku, budete ztraceni v davu a zůstanete v anonymitě a ve stínu společnostech kteří se z davu vymanily.

Při používání našich zkušeností a zdrojů můžete vyřizovat své obchodní koncepty nejefektivnějším možným způsobem

Když si vyberete Alpha LED a.s., vyberete si komplexní end-to-end řešní, které je řešeno tak, aby byly ty nejlepší výsledky.

Můžete si vybrat ty nejzelenější LED produkty na trhu, který se Vám postará o dlouhotrvající, nákladově efiktivní komunikaci s klienty a vytvářející příjmovou platformu.

VÝHODY LED PRODUKTŮ

Největší výhodou LED obrazovek, LED banerů, LED běžících textů, LED mediálních chodníků a fasád a LED lékárnických křížů jako nositele informací a reklamy je práce v reálném čase a skoro neomezené množství zobrazovaných informací, podporovaných formátů a jednoduchost obsluhy, včetně vzdálené správy a ovládání několika velkoplošných obrazovek najednou.

Mezi další výhody patří prakticky neomezená velikost, tvar a umístění těchto LED velkoplošných panelů venku i ve velmi náročných podmínkách. AlphaLED obrazovky využívají kvalitní LED diody a díky tomu jsou zobrazované informace skvěle viditelné i za přímého slunečního svitu.

Dynamická prezentace obsahu, pohyb, světlo, barvy a neohraničené možnosti prezentací na ulicích, obchodních domech i na úřadech.

V jakémkoliv čase i za jakéhokoliv počasí přitahující pozornost každého kolemjdoucího. To jsou výhody našich zařízení, která dáváme do Vašich rukou, abyste mohli vytvořit pro příjemce Vaší reklamy neobvyklý zážitek, který se vtiskne do jeho paměti, odkud se nikdy nevymaže.

V době nejnovějších technologií a stále rychlejšího tempa života, je velkoplošná LED obrazovka, jediná technologie, na které jste schopni rychle měnit prezentace a rychle reagovat na změny v měnícím se světě.

Je to jediné médium, které je schopné seskupit nejdůležitější funkce prezentací informací jež požadují zadavatelé reklamy. Tradiční reklamní média nemají takovéto výhody vzhledem k času instalace, případně lepení.

Firmy, které opírají svůj marketing o reklamu, měli by vzít LED obrazovky jako ideální nosník reklamy. Prestiž a rozmach tohoto způsobu reklamy je skvělým nápadem na prezentaci pozitivního výhledu firmy, svědčící o její stabilnosti a spolehlivosti.

Navíc je LED obrazovka jako skvělý doplněk k zesílení kampaní prováděných na tradičních nosičích reklamy např. rádiu či televizi.

Nabízíme dynamiku, světlo, pohyb 16 milionů barev – sami můžete vyrobit co chcete.LED PANELY   |  LED OBRAZOVKY   |  LED BANNERY   |  LED MANTINELY   |   LED BĚŽÍCÍ TEXTY   |   LED KŘÍŽE   |   LED FASÁDY   |   LED CHODNÍKY   |  LED SLIM